Elektromechanika pojazdowa

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu samochodowego w Gdyni. Zajmujemy się m.in. elektromechaniką i serwisem aut. Dysponujemy w pełni wyposażonym warsztatem oraz zatrudniamy elektryków samochodowych, którzy specjalizują się w diagnostyce pojazdowej, a także naprawie rozruszników, alternatorów i innych zamontowanych w samochodach urządzeń elektromechanicznych.

Jeżeli Państwa auto wymaga przeprowadzenia wszechstronnej diagnostyki pojazdowej lub naprawy, warto powierzyć wykonanie zlecenia doświadczonemu elektromechanikowi samochodowemu. W naszym serwisie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, sprawdzimy, co nadaje się do wymiany, jakie usterki trzeba usunąć i jakie podzespoły wymienić. W razie potrzeby zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju części zamiennych.

Zapewniamy, że naprawa samochodowa z zakresu elektromechaniki pojazdowej w naszym warsztacie, będzie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami. Gorąco zachęcamy też do skorzystania z naszej ofert mechaniki samochodowej.

 

ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA

  • diagnostyka komputerowa

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

  • naprawy alternatorów
  • naprawy rozruszników
  • naprawy instalacji elektrycznych
  • naprawy i zakładanie autoalarmów
     
foto